Knjižnica Šmartno v Rožni dolini

Knjižnica Šmartno v Rožni dolini se nahaja v novem Domu krajanov Šmartno v Rožni dolini. Otroci, mladostniki in odrasli tu najdejo izbor knjig različnih žanrov (dramatika, pesništvo, družbeni, zgodovinski, kriminalni, biografski, znanstveno fantastični in drugi romani, kartonke, slikanice za otroke itd.) in strokovno literaturo (filozofija, psihologija, medicina, zgodovina, umetnost, jezikoslovje itd.).

Knjižnica vabi na obisk in po dogovoru pripravlja:

• pravljične dogodivščine so na programu vsako zadnjo sredo v mesecu ob 17. uri,
  • pravljične ure za otroke iz bližnjega vrtca, da skozi pravljice počasi zakorakajo v skrivni svet domišljije, branja in znanja,
  • izobraževalne vsebine za osnovnošolske skupine.

Vabljeni v prenovljeno knjižnico!

Delovni čas

Nov delovni čas v letu 2017:

Sreda: 17:00 - 19:00
Petek: 11:00 - 14:00