Dnevnik nabritega mulca (Stari časi)

Je bilo nekoč življenje res lepše? Ali pač ne? To se je spraševal naš junak Grega Tepež, ko se je mesto odločilo, da se bo izklopilo iz elektrike in vseh naprav. Toda sodoben način življenja ima svoje prednosti in Grega kislo ugotavlja, da mu življenje kot so ga živeli nekoč, ne ustreza. Ko se pojavi nenaden snežni vihar, Tepeževi ostanejo ujeti v hiši. Grega ve, da se bo moral soočiti s posledicami, ko se bo sneg enkrat stalil. Toda po drugi strani, ga lahko doleti še kaj hujšega kot to, da je čez božične in novoletne praznike z družino ujet v hiši?
Jeff Kinney je snovalec in razvijalec spletnih iger in najbolje prodajani avtor New York Timesa. Revija Time ga je uvrstila na svojo lestvico stotih najvplivnejših ljudi na svetu. Jeff je tudi ustvarjalec spletne strani Poptropica.com, ki jo je revija Time uvrstila na svojo lestvico 50 najboljših spletnih strani. Otroštvo je preživel v Washingtonu, D. C., in se leta 1995 preselil v Novo Anglijo. Jeff z ženo in sinovoma živi v južnem Massachusettsu. (povzeto po spletni strani Založbe Grlica)

Preveri status izposoje