Moja knjižnica

Program Moja knjižnica je del elektronskega kataloga COBISS. Omogoča vam:

1. Pregled nad izposojenim in rezerviranim gradivom
Po prijavi v Mojo knjižnico boste v osrednjem delu zaslona našli tabelo Izposojeno gradivo, pod njo pa še tabelo Rezervirano gradivo.

2. Podaljšanje rokov izposoje
V tabeli Izposojeno gradivo kliknite v kvadratke pred izvodi, ki jim želite podaljšati rok izposoje, in nato kliknite na gumb »Želim podaljšati«.
Bodite pozorni na programska sporočila, da se prepričate, ali je podaljšanje uspelo.
Izvodov, označenih z vprašajem, ne morete podaljšati. Za podrobnosti kliknite na vprašaj.
Kadar podaljšanje prek interneta ni možno, nas pokličite ali obiščite, zagotovo bomo našli rešitev.

3. Rezervacije gradiva
Rezervirate lahko prost ali izposojen izvod gradiva. Gradivo najprej poiščite v katalogu COBISS. Označite izbrani izvod in kliknite na gumb »Želim rezervirati«.

4. Naročanje medknjižnične izposoje

5. Pregled dolgov in omejitev v knjižnici

6. Samostojno izbiranje obvestil, ki jih želite prejemati

Na voljo so vam:

• Obvestilo o poteku rezervacije
  • Obvestilo o prispelem rezerviranem gradivu
  • Obvestilo o skorajšnjem poteku roka izposoje
  • Obvestilo o poteku članstva
  • Obvestilo o skorajšnjem opominu
  • Obvestilo o poteku članstva
  • Obvestilo o neporavnanih terjatvah

Ob izbranem obvestilu označite (zakljukajte), ali ga želite prejemati po e-pošti ali kot SMS.Samostojno spreminjanje gesla in kontaktnih podatkov za e-obveščanje

• Spreminjanje e-naslova ali mobilne telefonske številke za SMS obvestila

V Mojo knjižnico pridete iz kataloga COBISS (ikona v zgornji menijski vrstici) ali neposredno.  Za prijavo v Mojo knjižnico potrebujete geslo.  Začetno geslo dobite v izposoji.