My Hero/ Moj junak

Eden redkih programov Univerze za tretje življenjsko obdobje, katerega člani so se uspešno spopadli z izzivi virtualnih učilnic in je brez prekinitve deloval vse študijsko leto, je bil krožek angleškega jezika pod mentorstvom Tadeja Strnada.

V sklopu dejavnosti so slušatelji, zbrani v štirih skupinah, razmišljali o svojih junakih, ki so jih potem predstavili v angleškem jeziku.

Njihove zapisane misli smo prepustili dijakom umetniških oddelkov na Gimnaziji Celje-Center, ki so jih pod mentorstvom Andreje Džakušič opremili z ilustracijami.

V četrtek, 15. aprila, bodo od 17. uri na spletnem literarnem večeru udeleženci delavnice v tekoči angleščini svoje junake predstavili tudi vam, hkrati pa bomo v preddverju knjižnice odprli plakatno razstavo spremljevalnih ilustracij. Dogodek organizira Univerza za tretje življenjsko obdobje pri Osrednji knjižnici Celje.

Družili se bomo v živo na FB Univerze za tretje življenjsko obdobje.

Vabljeni :)

Naslovna slika je detajl ilustracije avtorice Eme Kunej.