Duševno zdravje v času epidemije

Izredne razmere, v katerih smo se znašli, so s seboj prinesle veliko negotovosti in sprememb na različnih življenjskih področjih. Med drugim so zamajale tudi temelje duševnega zdravja posameznika in hkrati celotne naše družbe. Skozi predavanje bomo spregovorili o vplivu epidemije na duševno zdravje, osvetlili stiske, ki so jih povzročili ukrepi za preprečevanje širjenja Covid-19, spoznali pa bomo tudi načine, kako v stiski pomagati sebi in drugim ter kdaj je pravi čas, da poiščemo pomoč.

Predavatelji:
prim. Nuša Konec Juričič, dr. med., vodja skupine za nenalezljive bolezni območne enote Celje NIJZ
Domen Kralj, mag. psihologije
Klara Pinter, mag. zakonskih in družinskih študij

POMEMBNO:
Dogodek bo potekal v Zoom predavalnici in se NE BO SNEMAL, zato si ga ne bo mogoče ogledati za nazaj.
Predavalnica sprejme 300 poslušalcev, ko bo zapolnjena, se predavanju ne bo mogoče pridružiti.
Povezava do predavalnice

Naslovna fotografija: Vir