Odličnost žensk v sodobnem poslovnem svetu

Svetovalka in podjetnica Martina Razdevšek bo v Osrednji knjižnici Celje organizirala seminar ODLIČNOST ŽENSK V SODOBNEM POSLOVNEM SVETU, ki bo 29. maja 2019 v oddelku Glasba film.

Seminar je namenjen poslovnim ženskam, direktoricam in direktorjem, vodjem vseh vrst, strokovnim sodelavkam, pravnicam, ženskam in moškim, ki želijo spoznati, kako do odličnosti v današnjem poslovnem svetu – do boljšega rezultata v podjetju ob zavzetosti in zadovoljstvu vseh zaposlenih. Vsa ta znanja so že danes na voljo, predstavljena bodo na seminarju.

Več informacij na  www.poslovna-odlicnost.si

Prijave se sprejemajo na spletni strani: https://poslovna-odlicnost.si/prijava/.

Pohitite s prijavo, da si zagotovite svoje mesto na tem posebnem dogodku in doživite prav poseben dan.