Polarnosti in sence v naših odnosih

Vabimo vas na predavanje POLARNOSTI IN SENCE V NAŠIH ODNOSIH Nataše Berdnik, specializantke Gestalt psihoterapije, podjetnice, ki se je v svojih rosnih dvajsetih letih podala na samostojno pot, a jo je pomanjkanje vodstvenih izkušenj prisililo v raziskovanje človekovega delovanja in odnosov.

Vsi smo tako ali drugače vpeti v odnose mogoče kot partnerji, starši, sodelavci…in še posebej v poklicih, kjer je intenzivno delo z ljudmi, so ti lahko zelo izčrpavajoči in vodijo v izgorelost. Nezavedne vsebine, ki jih prinesemo v odnos, v nas sprožajo odpore, strah, nelagodje, konflikti se ne premaknejo iz mrtve točke in vse našteto nam pobira ogromno energije.

Ljudje, ki nam pridejo nasproti so naša zrcala in vzbujajo v nas različne stvari, včasih so to lastnosti, ki so nam všeč in se s temi ljudmi z lahkoto identificiramo, včasih pa so to lastnosti, ki nam pri drugih niso všeč in se od tega distanciramo, zaradi tega z njimi prihajamo v konflikte, ker za nič na svetu ne bi priznali, da tudi mi posedujemo te lastnosti.

Jih res nimamo? Ali pa smo jih skrili celo pred seboj in so te postale naše sence?

Zaradi teh senc smo v življenju zataknjeni, nezadovoljni in imamo občutek, da nekaj manjka. Pravimo jim tudi notranji saboterji, saj spodkopavajo naše cilje, potrebe, želje in vrednote.

www.ljubimozavestno.si

Predavanje je brezplačno.

Vljudno vabljeni v Glasba film.