Filipini - v okviru U3O

Vabimo vas na predavanje priznanega celjskega fotografa Francija Horvata o Filipinih. S svojimi čudovitimi fotografijami nas bo najprej popeljal na otok Luzon, kjer si bomo ogledali prestolnico Manilo, obiskali Sagado (viseče krste), Banauo in Batad (2000 let stare riževe terase). Na otoku Palawan sta poleg mesta Puerto Princese nadvse zanimiva tudi podzemna reka pri Sabangu in El Nido s svojimi številnimi lepimi otočki v bližini. Na otoku Bohol se nahajajo znameniti čokoladni hribčki in najmanjši primati - imenovani Trasier, otok Boracay pa vsakogar očara s svojo dolgo belo plažo, ki sodi med najlepše na svetu. Kot smo že vajeni, pa nas bo Franci navdušil tudi s posnetki živali, rastlin, plaž ter sončnih vzhodov in zahodov.