Argentina - v okviru U3O

Iskriva novinarka in popotnica Manca Ogrin nas navdušeno vabi v deželo, kjer prostor in čas dobita drugačno dimenzijo, kjer se v Patagoniji jesen razbohoti v najosupljivejših barvah: »Občudovanje mogočnih ostric patagonskih vrhov s Cerro Torrejem in Fitz Royem na čelu in ječanje edinstvenega ledenika Perito Moreno, čokoladno sladkanje v Bariločah, argentinski Švici, z izjemnim slovenskim pečatom, kolesarjenje po Mendozi, vinogradniški meki Argentine, in vzpon do preddverja Aconcague, najvišje gore na južni polobli, skok v živahno Cordobo in bližnjo deželo balvanskih velikanov, za konec pa kulturni utrip prestolnice Buenos Aires, kjer se je rodil tango in kjer domuje bojda najlepša knjigarna na svetu.« Vabljeni!