Odprta so čitalniška mesta za učenje in študijska čitalnica

S ponedeljkom, 8. 6., so ponovno na voljo čitalniška mesta za učenje in študij na oddelkih v 1. in 2. nadstropju. Prav tako so na voljo študijske celice v 1. nadstropju. Za vsako mizo je omogočeno eno študijsko mesto, tako da se ohranja primerna varnostna razdalja. Prosimo vas, da si knjige iz knjižnice, ki jih boste uporabljali, najprej zadolžite, nato pa jih po koncu uporabe vrnete v knjigomat.

Od 18. 6. so na voljo tudi mesta za učenje na otroškem oddelku in študijska 'tiha' čitalnica v 3. nadstropju (dostop je omogočen skozi glavni vhod v knjižnico).

V skladu z navodili NIJZ ostajata zaprti časopisna čitalnica in računalniška učilnica. Seveda pa lahko s sabo prinesete svoj prenosni računalnik in uporabljate katerega izmed čitalniških mest.

Vabljeni!