Ponovna uvedba zamudnin z 18. majem

Spoštovani bralci!

Epidemija je preklicana  in tudi življenje v knjižnici počasi prehaja v običajen ritem.

Zamudnine od 18. maja naprej obračunavamo skladno s pravilnikom o poslovanju in cenikom. Vsem, ki jim je rok izposoje potekel med 13. marcem in 16. majem, se prvi dan zamudnine prične beležiti z 18. majem. Zamudnine za gradivo, ki mu je rok potekel pred zaprtjem, pa prav tako pričnejo teči naprej. Med zaprtjem knjižnice se zamudnine niso beležile, prav tako se niso beležile prva dva tedna po odprtju (4. 05. do 16. 05.).

Prosimo, da gradivo vračate izključno v knjigomat, saj nam navodila NIJZ kljub preklicu epidemije še vedno nalagajo da knjige po vračilu odležijo 3 dni. Gradivo bo zaradi tega še 3 dni vidno v vaši evidenci s statusom 'zadržano', nato pa se bo dokončno razdolžilo in vrnilo nazaj na police.

Zaradi knjig v karanteni ne bo nobenih zamudnin in stroškov. Če ne uspete v knjižnico, lahko knjige podaljšate na 03 426 17 16 ali 03 426 17 17 vsak dan med ponedeljkom in  petkom od 8. do 19. ure in ob sobotah od 8. do 13. ure.