JULIJ IN AVGUST V KNJIŽNICI

Brez počitniškega utripa tudi v naši knjižnici ne gre, zato vam za večino gradiva, ki si ga boste izposodili julija ali avgusta, Osrednja knjižnica Celje v vseh svojih enotah omogoča dopustniški, enomesečni izposojevalni rok. Pri podaljšanjih ni sprememb – roke vrnitve podaljšamo za sedem ali štirinajst dni, odvisno od tipa gradiva.

Če boste poleti doma, nas ne pozabite obiskovati. Celjska knjižnica bo, tako kot med letom, tudi poleti odprta od ponedeljka do sobote. Vabi vas morje branja in znanja! In v knjižnici je poletje vedno prijetno - branje in druženje imata veliko blagodejnih učinkov na vse nas in zagotovo izzvenita brez opeklin. No, razen če med popolnim »odklopom« ne sedemo za najbolj osončeno mizo v knjižnični kavarni.