KNJIŽNICA POSLUJE KOT OBIČAJNO, a z nekaterimi omejitvami in prilagoditvami

Knjižnica je odprta v običajnem obsegu in v okvirih rednega odpiralnega časa.
Seveda pa ob vstopu ostaja obvezno upoštevanje vseh ukrepov: nadeti si morate zaščitno masko, razkužiti roke in držati varnostno razdaljo. Če želite, si lahko ob vstopu izmerite telesno temperaturo.
V knjižnico naj se odpravita le dva družinska člana hkrati, obisk naj bo kratek.

Gradivo, ki si ga želite izposoditi, morate obvezno zadolžiti na knjigomatu za izposojo, za kar potrebujete le člansko izkaznico, brez nje izposoja ni mogoča. Število obiskovalcev v knjižnici je omejeno, prav tako se v avli lahko nahajata le dve osebi.
Priporočamo, da se še naprej poslužujete brezstične izposoje gradiva, spletnih rezervacij in uporabljate e-knjižnico.
Tudi vračilo je mogoče zgolj v knjigomat, še vedno je v veljavi 3-dnevna karantena za vrnjeno gradivo.
Prepričani smo, da lahko epidemijo ustavimo s pametnim in odgovornim ravnanjem in upoštevanjem vseh ukrepov.
Obisk knjižnice bo za obiskovalce in zaposlene varen le, če bomo sledili ukrepom in jih upoštevali. Za vse informacije in dodatna pojasnila nas pokličite na telefon 03 426 17 17 in 03 426 17 16
Hvala, ker nam pri tem pomagate!