Tečaj kaligrafije

Univerza za tretje življenjsko obdobje in Osrednja knjižnica organizirata tečaj kaligrafije. Predstavitev in tečaj bomo izvedli v Levstikovi sobi 2.14 urni tečaj bo potekal 4 torke, 18. in 25. aprila ter 9. in 16. maja med 16.30 in 19.00. Tokrat bomo spoznali stil pisave: Italika. Vabljeni tudi na  BREZPLAČNO predstavitveno delavnico, v torek, 11.4., ob 17.00

ITALIKA je nadvse prilagodljiva in vsestransko uporabna pisava. Primerna je za izpis imen na vabilih in priznanjih, tako za poezijo, kot uradne spise. Damo ji lahko zelo osebno noto s tako imenovanim okrasnim stilom. Je tudi osnova za igrivi in mladostni Casual stil (kombinacija Italke in Copperplata)

KOTIZACIJA 14 urnega tečaja znaša 113 € na udeleženca. Za člane knjižnice ali U3O znaša cena tečaja 90 €. Število udeležencev je omejeno na min. 7 slušateljev.

Vse podrobnosti o tečaju na:  http://ustvarjalnost.si/event/tecaj-kaligrafije-celje/