Zasvojenost=Odvisnost?

Vabljeni na ogled fotografske razstave mlade umetnice Neže Tretnjak, dijakinje Šolskega centra Celje. Neža Tretnjak se je s fotografijo začela ukvarjati že v osnovnošolskih letih. Zaradi zanimanja za fotografijo, je šolanje nadaljevala na Srednji šoli za strojništvo, mehatroniko in medije v Celju. V okviru šole se je vključila v program MEPI, mednarodno priznanje mladih, ki spodbuja kakovostno preživljanje prostega časa, v okviru katerega bo postavila fotografsko razstavo z naslovom "ZASVOJENOST = ODVISNOST?"

Temo razstave si je izbrala na podlagi opazovanja ljudi okoli sebe. Meni, da smo ljudje zasvojeni že do take mere, da je to postala že odvisnost.

Razstava je v 1. nadstropju.