skok na glavno vebino izjava o dostopnosti

POSLOVANJE V KNJIŽNICI OD 4. JANUARJA 2021 DALJE

Od 4. januarja, do preklica oz. spremembe vladnega odloka v Osrednji knjižnici Celje še vedno deluje le BREZSTIČNA IZPOSOJA.

Dovoljen je osebni prevzem knjig pri pultu v knjižnici, kjer vam je zagotovljen minimalen osebni stik in sicer, med tednom med 8. in 19. uro, ter ob sobotah med 8. in 13. uro.

Željeno gradivo lahko naročite na naslednje načine:

-preko aplikacije Moja knjižnica,

-podaljšave in rezervacije gradiv v Knjižnici pri Mišku Knjižku 03/426 17 66,

-za ostalo gradivo in informacije 03/426 17 17 in 03 426 17 16.

Takoj, ko bo gradivo pripravljeno, ga boste lahko prišli iskat. Vstop do pulta za prevzem je omogočen enemu obiskovalcu hkrati. Prosimo vas, da upoštevate varnostno razdaljo tudi pred knjižnico.

Tudi vračila gradiv potekajo nemoteno. Knjigomat za vračilo deluje 24 ur, v primeru težav je poleg njega na voljo zaboj, kamor odložite gradivo, ki ga knjigomat ne sprejme. Tokrat vam že izposojenega gradiva ne bomo avtomatsko podaljšali, saj ga lahko pravočasno vrnete ali podaljšate preko telefona oz. spleta. Morebitne zamude zaradi spremenjenega načina poslovanja ne bomo tolerirali.

V kolikor imate pomisleke, da bi se v knjižnico odpravili, vam je na boljo bogata E-knjižnica. Do nje lahko dostopate s člansko številko in geslom. Povezava je https://www.knjiznica-celje.si/.../podatkovne-zbirke-z....

Vsi ukrepi in priporočila veljajo tudi za naše krajevne knjižnice v Vojniku, Šmartnem v Rožni dolini, Štorah in Dobrni. Za dodatne informacije lahko pokličete na telefon 03/426 17 77 ali 03/426 17 76.

Ostanite zdravi!

prostovoljstvo Varna točka