Z branjem do zvezd

Z branjem do zvezd je program za odrasle, s katerim vas vabimo h kakovostnemu in čim pogostejšemu skupnemu branju.
Brali bomo s Prešernom, od slovenskega kulturnega praznika do veselega dneva kulture. Za osvojitev Celjske bralne značke je dovolj, da s seznama priporočene literature izberete pet naslovov, jih preberete, nato pa – če želite – svoje misli in občutke, ki so se vam porodili ob branju, zapišete na knjižno kazalko. Le-to oddate v oranžne skrinjice pri izposojnem pultu knjižnice do konca novembra.

Sodelujete lahko tudi na spletu, in sicer tako, da izpolnite spletno knjižno kazalko in jo posredujete na e-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Zloženka Z branjem do zvezd 2012

Zloženka Z branjem do zvezd 2013