KNJIŽNICA VOJNIK - PREDSTAVITEV KNJIGE PILATES ZA DUŠO IN DELAVNICA VADBE PILATESA NA STOLU - ODPADE!!!

Predstavitev knjige PILATES ZA DUŠO - ŽIVLJENJE METULJA in BREZPLAČNA DELAVNICA VADBE PILATESA NA STOLU

Avtorica in vaditeljica: Sara Padarič

Sara Padarič je športnica po duši, saj jo je njen oči že od malih nog navduševal za šport. Je profesorica športne vzgoje, ki svoje znanje prenaša na mladino. Je inštruktorica pilatesa ter varne vadbe v nosečnosti in po poroku in z veseljem pomaga vsaki ženski, ki jo prosi za pomoč. Je ustanoviteljica Športno-rekreativnega društva Postani.fit, ki skrbi, da otrokom in mladini v Vojniku nikoli ni dolgčas.

Za dodatne informacije pokličite na tel. 03 426 17 76 v delovnem času Knjižnice Vojnik ali pišite na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..