Moja knjižnica

Moja knjižnica je del kataloga COBISSplus.

Kaj omogoča članom?

1. Pregled nad izposojenim in rezerviranim gradivom
Po prijavi v Mojo knjižnico in izboru članske številke v zavihkih najdemo izposojeno, rezervirano, drugo in e-gradivo.

2. Podaljšanje rokov izposoje
V tabeli Izposojeno gradivo kliknite v kvadratke pred izvodi, ki jim želite podaljšati rok izposoje, ali pa izberite vse. Kliknite na gumb »Podaljšaj izbrano«.
Preverite uspešnost v stolpcu "vrniti do" in oznake, ki prikazujejo izvode, ki jih ni mogoče samostojno podaljšati. Razlogi se izpišejo, če se ustavite na njih.
Kadar podaljšanje prek interneta ni možno, nas pokličite ali obiščite, poskušali bomo najti rešitev ali pojasnilo.

3. Rezervacije gradiva
Rezervirate lahko prost ali izposojen izvod gradiva. Gradivo najprej poiščite v katalogu COBISS. Označite izbrani izvod in kliknite na gumb »Želim rezervirati«.

4. Naročanje medknjižnične izposoje

5. Pregled dolgov in omejitev v knjižnici, spletno plačilo evidentiranih terjatev

6. Samostojno izbiranje obvestil, ki jih želite prejemati

Na voljo so vam:

• Obvestilo o poteku rezervacije
  • Obvestilo o prispelem rezerviranem gradivu
  • Obvestilo o skorajšnjem poteku roka izposoje
  • Obvestilo o poteku članstva
  • Obvestilo o skorajšnjem opominu
  • Obvestilo o poteku članstva
  • Obvestilo o neporavnanih terjatvah

Ob izbranem obvestilu označite (zakljukajte), ali ga želite prejemati po e-pošti ali kot SMS.

7. Samostojno spreminjanje gesla in kontaktnih podatkov za e-obveščanje (e-naslova ali mobilne telefonske številke za SMS obvestila).

Za prijavo v Mojo knjižnico v vrstico "Knjižnica" vpišite SIKCE. Potrebujete še številko izkaznice in geslo.  Začetno geslo dobite v izposoji.