Podaljšanje rokov izposoje

Rok izposoje lahko podaljšate:

• osebno ob obisku knjižnice;
  • preko Bibliofona (telefonskega odzivnika) – pokličite 01 563 49 09 s stacionarnega telefona ali 031 90 90 09 z mobilnega telefona in sledite zvočnim navodilom. Cena klica je enaka običajnemu klicu;
  • po internetu (COBISS ali mCOBISS) s programom Moja knjižnica – za uporabo storitve potrebujete številko članske izkaznice in geslo, ki ga dobite v knjižnici. Želim podaljšati ...

V primeru, da te možnosti ne pridejo v poštev, za podaljšanje pokličite v enoto, kjer ste si gradivo izposodili. Osebno telefonsko podaljšanje je namenjeno primerom, ko zaradi daljše zamude, opomina ali poteka članstva podaljšanja ni mogoče izvesti samostojno.

Rok izposoje lahko podaljšate 11-krat, razen:

• če je gradivo rezerviral drug član,
  • če je gradivu zaradi velikega povpraševanja knjižnica skrajšala rok izposoje in omejila možnost podaljšanja,
  • če gre za naslove revij, ki jim roka ne podaljšamo. Gre za naslednje naslove tekočega leta:
    • Anja : zakladnica ženskih idej,
    • Celjan,
    • Demokracija : slovenski politični tednik,
    • Jana,
    • Lady : prvi slovenski ženski tabloid,
    • Lisa : polna dobrih idej,
    • Misteriji,
    • Mladina,
    • Nova : v svetu slavnih,
    • Obrazi : kjer znani prikažejo svoj pravi obraz,
    • Ona : ženski magazin Dela in Slovenskih novic,
    • PP : Pravna praksa : časopis za pravna vprašanja,
    • Reporter,
    • Story : znani nam zaupajo.

Tabela rokov