Predstavitev knjige za otroke: ORIJA IN ZLATA LESTEV

Zgodba 𝗢𝗿𝗶𝗷𝗮 𝗶𝗻 𝘇𝗹𝗮𝘁𝗮 𝗹𝗲𝘀𝘁𝗲𝘃 govori o neomajni vztrajnosti in pogumu. Čeprav Orija sprva ne verjame vase, vanjo verjameta medved in jež, ki sta njena zvesta sopotnika. Kaj menite? Se bo uspela povzpeti nazaj na nebo?

Nova zgodba, ki jo je 𝘇𝗮𝗽𝗶𝘀𝗮𝗹 𝗞𝗿𝗶𝘀𝘁𝗷𝗮𝗻 𝗩𝗲𝗯𝗲𝗿, 𝗻𝗮𝘀𝗹𝗶𝗸𝗮𝗹𝗮 𝗽𝗮 𝗣𝗮𝘃𝗹𝗶𝗻𝗮 𝗦𝘁𝗿𝗼𝗽𝗻𝗶𝗸, govori o zvezdici in njeni neomajni vztrajnosti. Ker se je za določene stvari v življenju vredno potruditi.

Vabljeni, da se udeležite predstavitev knjige v Osrednji knjižnici Celje, in sicer v 𝘀𝗼𝗯𝗼𝘁𝗼, 𝟮𝟱. 𝗻𝗼𝘃𝗲𝗺𝗯𝗿𝗮, 𝗼𝗯 𝟭𝟬. 𝘂𝗿𝗶 v Knjižnici pri Mišku Knjižku.

Po kratki predstavitvi, bo sledila tudi manjša pogostitev, klepet z avtorjema in možnost nakupa knjige.