SREDNJEVEŠKI DAN NA GRADU LEMBERG - ODPADE ZARADI SLABEGA VREMENA

PRIREDITEV ODPADE ZARADI SLABEGA VREMENA!

Ob osrednjem programu se bodo lahko obiskovalci preizkusili v številnih družabnih igrah (hoja s hoduljami, starimi deskami, v metanju obročev, kroglic,.), si naredili svoj pečat iz voska, zapisali svoje ime v starinski pisavi, preizkusili svoje moči v lokostrelstvu in metanju sekiric ter pri tem okušali srednjeveško kuhinjo na odprtem ognju, se zavrteli na starinsko glasbo, si kaj dobrega kupili na srednjeveški tržnici …

Prireditev organizira g. Franci Zidar v sodelovanju s Turističnim društvom Vojnik in Osrednjo knjižnico Celje – enota Vojnik.

Nastopajoči: KUD Galiarda Celje, vitezi Klement Aslinški, Aljoša Levjesrčni, Tadeus Maximus, virtuoz Gašper Kvartič, skupina Bayani iz Kamnika in Gledališče Pravljičarna iz Slovenskih Konjic.

Lepo vabljeni.

Vstop prost!