Prehojene poti 2016 -2018 - v okviru U3O

Potopisni večer ob 15-letnici pohodništva na U3O pripravili naši pohodniki. Utrinke s PREHOJENIH POTI 2016 -2018 bosta z izborom fotografij in komentarji predstavila Alenka in Andrej GRILANC, duša in srce skupine, ki edina na univerzi ne pozna počitnic. Pohodnice in pohodniki so vedno v gibanju, polni so idej in novih ciljev. Njihova 'učilnica' je največja, najbolj svetla in najbolj zračna; vedno je lepo okrašena in vredna vsega občudovanja. Ker na teh potepanjih poleg prijateljskih vezi nastajajo tudi čudoviti posnetki, se veselimo večera, ko se bomo po počitnicah prvič srečali in lahko pogledali najlepše fotografije. Prisrčno vabljeni!