Deček, ki je plaval s piranhami

Deček Stan zapusti šolo, da bi pomagal stričku Erniju pri njegovem novem poslu, ki vključuje nepregledno število rib in njihovo konzerviranje. Cele dneve pridno dela, zato mu teta Annie za rojstni dan omogoči izhod v zabaviščni park, kjer si nabavi dvanajst zlatih ribic, od tu dalje pa se njegova zgodba zasuče v najbolj neobičajne smeri, na katerih srečuje najbolj neobičajne junake. Bo Stan na koncu upal samostojno zaplavati? Britanski avtor je pripravil čudovito mešanico realnega in fantastičnega, zgodbo, ki nas uči o premagovanju strahu, odraščanju, tveganju in iskanju identitete. (povzeto po Bukla)

Preveri status izposoje