Fant, ki je vse spravljal v smeh

Kadar je življenje smešno, se pošali na njegov račun. Billy Plimpton ima visokoleteče sanje: ko odraste, hoče postati slaven komik. Že zdaj pozna veliko šal, a se mu zdi, da mu na poti stoji velika težava: jecljanje. Billy sprva meni, da se bo s to težavo najlažje spopadel tako, da … nikoli ne spregovori niti besede. Tako otroci na njegovi novi šoli ne bodo slišali, da jeclja. Toda kmalu ugotovi, da to NI najboljši način, kako se spopasti s težavami. (Če nič drugega, je zelo težko povedati šalo, ne da bi izustil eno samo besedo.) Ko si Billy utira pot k slavi, se mu zgodi veliko zabavnih (in nekaj manj zabavnih) reči. Na koncu bo izvedela vsa šola … (povzeto po spl. str. Galarna.si)