Goljata čakam

Medved na klopi čaka prijatelja. Pride zima. Zatem pomlad. Pa še vedno čaka, povsem prepričan, da se bo prikazal. Se bo res? Izjemna zgodba o potrpežljivosti, zvestobi in popolnem zaupanju – o pravem prijateljstvu.
Avtorico Antje Damm smo slovenski bralci spoznali že z leipziškim kompasom (2015) in zlato hruško (2016) nagrajeno slikanico Obisk. Slikanica je ustvarjena v isti tehniki kot Obisk in že osvaja bralce po vsem svetu. Mama štirih deklic, po izobrazbi arhitektka, ustvarja slikanice, ki odsevajo razumevanje otroškega sveta. Za vsako ilustracijo z lepilom, barvami in kolažem ustvarja natančne makete, ki jih zatem fotografira. Občutek pogleda na svet z otroške perspektive je tako zagotovljen. (povzeto po spletni strani založbe Zala)

Preveri status izposoje