Harry Potter and the cursed child

Zgodba, ki se dogaja 19 let po izidu zadnje knjige z naslovom Harry Potter in svetinje smrti, je nastala kot dramsko delo za igro v dveh delih, ki je premiero v Londonu doživela dan pred izidom knjige. Istoimensko igro je J.  K.  Rowling pripravila v sodelovanju s piscem Jackom Thornom in režiserjem Johnom Tiffanyjem.
V osmi zgodbi čarovniške sage J.  K.  Rowling, je priljubljeni junak Harry Potter zgaran uslužbenec Ministrstva za čaranje, mož in oče treh otrok. Medtem ko se Harry Potter v novi zgodbi bori s preteklostjo, pa se mora njegov najmlajši sin Albus Robaus spopasti s težo družinske zapuščine, katere si ni nikoli želel. (povzeto po spletni strani založbe Mladinska knjiga)

Preveri status izposoje