NE!

Mladi oglaševalec in publist René Saavedra se iz prostovoljnega izgnanstva v Mehiki, kamor je zbežal pred Pinochetovo diktaturo, vrne v domovino, da bi sodeloval v kampanji opozicije pred referendumom, na katerem naj bi padla odločitev o prihodnosti njegove domovine. Voditelji čilske opozicije mu kmalu ponudijo celo vodenje kampanje, kar Saavedra sprejme. Seveda se že vnaprej jasno zaveda, da ne bo lahko, zato se kljub kroničnemu pomanjkanju denarja in stalnemu vpletanju oblasti odloči za nadvse ambiciozen pristop. Prepričan je namreč, da svojo državo lahko reši tirana, ki jo ustrahuje dolgo obdobje, in jo popelje na pot k svobodi.

Preveri status izposoje