Super Nik

Založnik o knjigi:

Nik ve, da je rojen za velika dejanja. RES velike stvari.
Ampak v življenju ne teče vedno vse gladko, samo zato ker si car.
Vedno znova se znajde v težavah, a Nik se nikakor ne pusti vreči iz tira. Ve, da je najboljši. To je pisalo na lističu v piškotu sreče.

Danes boš presegel vse druge.

Za navdušence nad zbirko Dnevnik nabritega mulca: prihaja Super Nik, neukrotljiv navihanec, naključna zgaga in vse PREJ kot učiteljev ljubljenček.

"Priljubljeni ameriški karikaturist, pisatelj in stripovski ustvarjalec je avtor novega knjižnega junaka, ki ga drugje po svetu že dolgo poznajo, k nam pa prihaja prvič. Navihan mulc Nik Vršič je prava mala zgaga. Sanja o velikih dejanjih in sebe seveda zelo visoko ceni, a se mu pogosto zalomi že pri takih rečeh, kot so šolski testi ali razstava likovnih izdelkov, da o postavljanju svetovnega rekorda s stročjim fižolom sploh ne govorimo. Neukrotljiv junak bo gotovo prirasel k srcu tistim mladim bralcem, ki se zabavajo obGroznem Gašperju ali Dnevniku nabritega mulca, založnik pa že kmalu obljublja tudi nadaljevanje."