Tina in medvedja moč

Čeprav Tinina zgodba pripoveduje o izjemnem in neponovljivem uspehu, je to tudi zgodba o premaganem strahu, trdem delu, družini, podpori, sreči, veselju, pa tudi spodbudi, ki jo vsi kdaj potrebujemo. Slikanica je tako kot nalašč za vse velikih sanj polne mlade bralce (5+), saj jim ponuja iskreno zgodbo in resnično pravljico. Kot navdih, ko sanjajo velike sanje, v uteho, ko zbirajo pogum in v spodbudo, ko potrebujejo medvedjo moč.
Zgodba o deklici iz Črne prinaša poleg zgodbe o začetkih izjemne športnice tudi prepoznaven, s humorjem in toplino prežet slog Primoža Suhodolčana, ki bralcev ne pušča ravnodušnih. Zgodbo zaokrožujejo dih jemajoče ilustracije Gorazda Vahna, ki poskrbijo, da knjiga mladega bralca posrka vase. (povzeto po spletni strani založbe Mladinska knjiga)

Preveri status izposoje