Vse, vse

Madeline ima zelo redko bolezen in je alergična na ves svet. Ne sme iz hiše. Pravzaprav ni šla iz hiše že 17 let. Edini dve osebi, s katerima je v živem stiku, sta mama in medicinska sestra Carla. Toda nekega dne se v sosednjo hišo vseli družina in z njo fant njenih let. Medtem ko ga Madeline opazuje skozi okno, se njen in njegov pogled ujameta. Fantu je ime Olly in ne traja dolgo, ko naveže stik s skrivnostno sosedo. Od prvega dne je jasno, da bo to, kar sledi, katastrofa. A ne takšna, kakršne se je bala Madeline. Z zgodbo o vznemirljivi skrivnosti življenja in srčni bolečini je ameriška avtorica Nicola Yoon v hipu postala ena najbolj priljubljenih pisateljic na svetu. Roman Vse, vse je preveden v 41 jezikov, po njem pa je nastal tudi film. (povzeto po emka.si)