Zlobni kralj

Drugi del trilogije o dekletu, ki se znajde sredi mreže spletk na vilinskem kraljevem dvoru! Po osupljivem razkritju, da je Hrast dedič Vilinskega sveta, mora Jude zaščititi mlajšega brata. Potem ko je zlobnega kralja Cardana privezala nase z zaobljubo, se je oklicala za njegovo senešalko in vleče vse niti vilinskega kraljestva. Smrtnica se s težavo prebija skozi nenehno spreminjajoča se vilinska politična zavezništva, neukrotljivi Cardan pa ji položaj še otežuje, saj jo poskuša na vsakem koraku ponižati in spodkopati. Poleg tega jo tudi močno privlači. Kmalu postane jasno, da bo Jude izdal nekdo, ki mu zaupa, in s tem ogrozil tako njeno življenje kot življenja vseh tistih, ki jih ima rada. Če želi ohraniti nadzor v Vilinskem svetu, mora razkriti izdajalca in se spopasti z lastnimi zapletenimi čustvi do Cardana …(povzeto po felix.si)