Podaljševanje roka izposoje gradiva

Drage bralke in bralci,

ker vemo, da obožujete branje, da so knjige vaše prijateljice, tolažba in zatočišče, smo veseli, da nas redno obiskujete in da vsak dan vrnete ter si na novo izposodite kupe knjig.

Prijazno vas želimo spomniti, da preverite svoje stanje izposoje in po potrebi podaljšate gradivo, ki mu bo ali mu je že potekel rok izposoje.

To lahko naredite bodisi po telefonu, s klicem na telefonski številki 03 426 17 16 ali 03 426 17 17 v času, ko je knjižnica odprta (od ponedeljka do petka med 8. in 19. uro ter ob sobotah med 8. in 13. uro), ali kadarkoli na spletnem portalu Moja knjižnica oz. preko aplikacije mCOBISS.

Za telefonske številke in delovni čas krajevnih knjižnic kliknite na ime kraja: Vojnik, Štore, Dobrna, Šmartno v Rožni dolini

Naj knjige ostanejo vaše prijateljice.