skok na glavno vebino izjava o dostopnosti
Razstave v Osrednji knjižnici Celje

V novembru vas vabimo na ogled razstav v Knjižnico Celje in krajevne knjižnice.

CELJE

• Razstava BEADING NAKIT DARJE TRIVAN je na ogled v I. nadstropju knjižnice do konca leta 2022.
  • Razstava EVROPSKO PRVENSTVO V ROKOMETU ZA ŽENSKE NA RISBAH CELJSKIH OTROK IN MLADINE je na ogled v preddverju knjižnice do 20. novembra.
  • Razstava ZLATI CELJSKI MLADI RAZISKOVALCI je na ogled na ploščadi pred knjižnico do konca meseca.
  • Razstava MED NEBOM IN ZEMLJO FOTOGRAFSKEGA MOJSTRA SLAVKA CIGLENEČKEGA (1910-2007) je na ogled v II. nadstropju knjižnice do konca meseca.

VOJNIK

• Razstava LIKOVNIH DEL KUD BRATOV DOBROTINŠEK ŠKOFJA VAS z naslovom TIHOŽITJA bo na ogled v Knjižnici Vojnik od 30. novembra do konca leta 2022.

prostovoljstvo Varna točka