Selimo knjige – od 6. decembra Knjižnica Štore na novi lokaciji

Knjižničarji in upamo, da tudi občani Štor, se letošnjega decembra še posebej veselimo. Ne samo, da se približujejo prazniki, selimo namreč Knjižnico Štore!

Zadnje dneve novembra bomo pridno zlagali knjige v škatle v 'stari' knjižnici in jih do 6. decembra skrbno preselili in pospravili na čisto nove police v novi knjižnici! Če ne bodo ponagajali parklji (ali epidemija), bomo 6. 12. otvorili novo knjižnico, ki se nahaja na naslovu Udarniška ulica 3 (v 1. nadstropju Mercator marketa Lipa). Spreminja se tudi delovni čas, knjižnica bo odprta 15 ur na teden in sicer ob ponedeljkih med 8:00 in 14:00, ob sredah med 13:00 in 15:00 ter ob četrtkih med 12:00 in 19:00.

Zaradi selitve bo Knjižnica Štore na trenutni lokaciji (Udarniška 10) zaprta v torek, 30. novembra, in v četrtek, 2. decembra. V tem času ne bodo tekle zamudnine, tako da brez skrbi, dodatni stroški zaradi zaprtja ne bodo nastali. Če bi želeli preveriti stanje ali podaljšati gradivo, pa lahko v času zaprtja Knjižnice Štore pokličete v Knjižnico Celje na 03 426 17 16.

V novih prostorih knjižnice bo nekaj več prostora za okrog 20.000 enot gradiva in tudi povsem nova računalniška oprema za uporabnike z dostopom do interneta in podatkovnih zbirk. Knjižnica je dostopna z dvigalom in je brez pragov, tako da je dostop zagotovljen tudi invalidom.

Prvi teden odprtja Miklavž prinaša tudi darila! Novi člani se bodo lahko vpisali brezplačno, prav tako bodo brezplačno lahko podaljšali članstvo tisti, ki jim je članarina že potekla, morda pa se za pridne bralce najde še kakšno darilce.

Vabljeni v nove prostore knjižnice, vabljeni po knjige, branje in nova znanja!