Vpis v novo študijsko leto U3O

Počitnice se počasi poslavljajo, pozdravlja pa nas novo študijsko leto. Upajmo, da bo vsaj tako polno in zanimivo, kot so bila dosedanja. Možnost obiskovanja kateregakoli programa in prejemanja obvestil o vsem dogajanju na U3O si boste pridobili z obnovitvijo članstva.

Vabljeni k vpisu v novo študijsko leto 2019/2020, ki bo potekal od 2. do 20. septembra 2019 med 8. in 12. uro na sedežu U3O, v I. nadstropju knjižnice, kjer vam je vedno na voljo tudi več informacij.

Članarina za aktivne člane Osrednje knjižnice Celje znaša 10,00 EUR, za ostale pa 15,00 EUR. S članstvom pridobite pravico do vpisa v programe in obveščanja o dejavnostih. Za nekatere programe je potrebno tudi plačilo deleža mentorske ure.

Vodja izobraževalnih programov je bibliotekarka Slavica Hrastnik.

telefon 03 426 17 60.

Več informacij: https://www.knjiznica-celje.si/univerza-u30/o-univerzi

Pridružite Univerzi za III. življenjsko obdobje, ki že 25 let sledi načelu: "ČLOVEK ŽIVI, DOKLER SE UČI!"