Emmy na potezi

Emmy je zvezda računalniških iger, kjer igra ognjeno elementarko z magmatskimi kremplji in plamenečo sapo. Ko njen gejmerski video predstavijo na naslovni strani Otokka, na tisoče oboževalcev hiti, da bi si ogledali njen boj s Kraljico gošče. Po drugi strani pa življenje v šoli ni enostavno – še posebej, ko se Kraljica zlobe, Vanessa, odloči, da je Emmy čudakinja, ki grdo piše, ima grozen občutek za modo in nima očeta. Emmy je že premagala Kraljico gošče, zdaj pa je na potezi, da se dvigne na naslednji level in za vse večne čase premaga Kraljico zlobe. Emmy obvlada spletne supermoči, kako pa pride do tistih iz resničnega življenja? Čudovita zgodba o ljubezni do videoiger, ustrahovanju, postavljanju meja in pristnem prijateljstvu bo nagovorila igralce in neigralce, predvsem pa odprla vrsto zanimivih iztočnic o spletnem in resničnem življenju. (povzeto po spl. str. Založbe Miš)