LOVKE

Založnik o knjigi

Finančni izvedenec Igor Šibrer iz bančnih sefov pobere denar in kanadski potni list ter izgine neznano kam. Ne da bi se poslovil od žene Eve in otrok. Evi priskočijo na pomoč mama in tri sestre, vsaka z zanimivo intimno zgodbo, odločene poiskati pobeglega moža, morda vpletenega v nečedne posle. Igor je namreč zaposlen pri stricu Viktorju Šibrerju, prebrisanem direktorju prevozniškega podjetja, ki ga je lastniško prevzel kmalu po osamosvojitvi Slovenije in si zgradil pravi gospodarski imperij z mrežo podjetij v tujini. Stave so visoke, dobitek pa je lahko nevaren.

Čisto prava kriminalka o temnih plateh slovenske tranzicije izpod peresa avtorice odmevnega prvenca Severnica nad Olimpom.

Preveri status izposoje