UPOR: ARABSKA POMLAD IN EVROPSKA JESEN

Založnik o knjigi

Boštjan Videmšek in Jure Eržen sta vse od leta 2000 nerazdružljiva reporterska dvojica. Upor: arabska pomlad in evropska jesen nas na južni strani Sredozemlja popelje skozi arabske pomladi s poročilom priče revolucije v Egiptu, z mednarodnim vojaškim posredovanjem v Libiji ter krvavo državljansko vojno v Siriji, na severni strani Sredozemlja pa nas z veliko igro mednarodnih finančnih institucij, drvenjem Grčije v tretji svet ter potopom Španije in Cipra pripelje do konca Evrope, kot smo jo poznali.

Videmšek v svoji drugi knjigi v vlogi poročevalca s terena pove, kako se je Sredozemlje uprlo diktaturam in neoliberalizmu.

Preveri status izposoje