Rože za čavknjeno čarovnico

Založnik o knjigi

Čavka spet čara, kuha napoje in živalim v gozdu povzroča preglavice. Pod njenimi uroki trava postane šepetava ter zajcu in ježu šepeta neprijaznosti, grahki postanejo bombastični in njihovo pokanje straši gozdne živali … A ko se Čavka odloči, da bo gozd zapustila, ji tega živali vseeno ne pustijo: brez nje bi bilo v gozdu vendar silno dolgočasno! Rože za čavknjeno čarovnico je tretja knjiga čavknjenih zgodb priljubljene nizozemske pisateljice Hanne Kraan, ki je prevedena v slovenščino. Tudi tokrat boste uživali vsi, ki imate radi navihane gozdne prebivalce in rahločutne čarovnice.

Preveri status izposoje