Tomaž in skrivnostni haunted castle

Knjiga Tomaž in skrivnostni »haunted castle« je izšla v zbirki Na koncu jezika, v kateri lahko izbirate med različnimi zgodbami, ki postopoma prehajajo iz slovenščine v angleščino. V njih nastopajo zanimivi mladi junaki in junakinje v napetih in pustolovskih dogodivščinah.
Glavni junaki in junakinje knjig so Slovenci, ki se znajdejo v angleško govorečem okolju, kjer jim ne preostane drugega, kot da govorijo angleško. Kmalu se dobro sporazumevajo tudi brez slovarja, saj jim na pomoč priskočijo osebe v zgodbi.
Zbirka Na koncu jezika vsebuje tri stopnje: Prvi koraki v angleščini (3. in 4. razred), Odkrivam angleščino (5. in 6. razred), Že berem angleško (7. do 9. razred). Knjigo Tomaž in skrivnostni »haunted castle« priporočamo v branje učencem 5. in 6. razredov (Stopnja Odkrivam angleščino).

Preveri status izposoje