Ali sploh še potrebujemo zelišča?

Predavanje dr. Janka Rodeta o zeliščih bo v oddelku Glasba film.

O predavatelju:

Janko Rode je doktor bioloških znanosti. Zelišča kot široka skupina uporabnih rastlin so ga očarala že med študijem. Znanje pa je nadgrajeval tudi kasneje kot vodja zdravilnih in aromatičnih rastlin na Inštitutu za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije v Žalcu. Danes je zaposlen na Kmetijsko gozdarski zbornici Slovenije. Ob tem sodeluje v različnih projektih, povezanih z zelišči, predava, vodi delavnice in je višji predavatelj na Visoki šoli za upravljanje podeželja Grm Novo mesto. Ljubezen do predavanja in poučevanja ima v krvi, saj sta bila profesorja že njegova starša. Strast do zelišč je prenesel tudi na svojo hči in ženo.