O Martinovem in zdravi jesenski prehrani - v okviru U3O

Predavateljico Marijo MERLJAK, univ. dipl. ing. živ. tehnologije, je znanost o hrani zanimala že od nekdaj, zato ji je popolnoma posvetila tudi svojo poklicno pot. Odlično sodeluje z mediji: piše za časopise in revije ter z nasveti redno nastopa v televizijskih in radijskih oddajah. Zagotovo jo dobro poznate vsi, ki na RTV SLO1 spremljate oddajo Dobro jutro. Je tudi avtorica šestih priročnikov, od katerih je zadnji ravnokar izšel. Prisluhnili bomo njenim nasvetom, ki izvirajo iz teze:  'Ravnovesje na krožniku, ravnovesje v telesu'. Zdravje je ena izmed naših najpomembnejših vrednot. Kadar imamo zdravstvene težave, neutrudno iščemo poti do boljšega počutja, rešitve pa so včasih bližje, kot si predstavljamo. Takrat se morda zavemo pomena doma pridelane hrane, priporočil iz ljudskih izkušenj, praktičnih starih in preverjenih receptov iz domače kuhinje… Če na RTVSLO1 spremljate oddajo Dobro jutro, jo dobro poznate in veste, da njenih dobrih nasvetov ne bo zmanjkalo. Vabljeni!