Miškov žur odpade

Zaradi slabe vremenske napovedi smo se odločili, da današnji Miškov žur PRESTAVIMO na naslednji petek, 8. septembra, ko se bomo družili na ustvarjalnih delavnicah z Dolores Ponoš, uživali v glasbi zasedbe Otroci jazza in seveda rajali v družbi Miška Knjižka

Čakajo vas ustvarjalne delavnice z Dolores Ponoš in koncert otroških pesmi v čisto posebni preobleki v izvedbi banda Otroci jazza.

Zasedbo Otroci jazza sestavljajo štirje mladi glasbeniki, ki že kar nekaj let aktivno sodelujejo v mnogih glasbenih zasedbah, predvsem v Celju ter njegovi okolici. Radi ustvarjajo in eksperimentirajo v mnogih glasbenih stilih, tokrat pa bo njihov koncert namenjen najmlajšim. Predstavili se nam bodo z otroškimi pesmicami, prirejenimi na swing, bossa novo, sambo, reggae, ter mnoge druge jazzovske stile.

Člani zasedbe:

Anže Zaveršnik - alt saksofon, klarinet, vokal

Aljaž Šumej - klaviature, vokal

Florjan Ajdnik - bas kitara, vokal

Anže Lečnik - bobni

Žurati začnemo ob 17. uri na terasi kavarne Miško Knjižko. Se vidimo ;)