OBVESTILO GLEDE UPORABE BIBLOSA

Nova aplikacija za izposojo e-knjig z imenom COBISS Ela je trenutno v fazi intenzivnega testiranja. Predvidoma si boste uporabniki e-knjige, ki bodo na voljo, lahko izposodili že 15. junija. Glede izposoje e-knjig preko portala Biblos pa vam predlagamo, da se obrnete direktno na ponudnika e-knjig Biblos, saj so tehnične težave oziroma njegovo nedelovanje skrb njihovega ponudnika. Načeloma bi izposoja e-knjig kupljenih do leta 2023 morala normalno delovati. Slovenske splošne knjižnice nove pogodbe za leto 2024 s tem ponudnikom nismo sklenile, se pa intenzivno pripravljamo na vzpostavitev novega portala Cobiss Ela za katerega verjamemo, da bo manj oziroma ne bo težav.

Vljudno vas prosimo za razumevanje v upanju, da bomo vsi skupaj kmalu lahko prebirali elektronske knjige preko nove aplikacije.